PRZEDSTAW SWÓJ PROBLEM, PODZIEL SIĘ SWOIM POMYSŁEM (A.K.A. ZGŁOŚ PROBLEM, WPROWADŹ SZYBKĄ POPRAWKĘ)

To nie jest przemówienie konferencyjne. Ani warsztat. Ani panel dyskusyjny. Ani seminarium, ani demo na żywo. To niekonferencja – spotkanie prowadzone przez uczestników, podczas którego transfer wiedzy, rozwiązywanie problemów, wymiana doświadczeń i budowanie relacji odbywa się w tym samym czasie i przestrzeni. Czy istnieje jakiś testerski problem, przez którego źle sypiasz i tęsknisz za sprytnym rozwiązaniem? Czy wymyśliłeś fantazyjną, szybką poprawkę do „problemu informatycznego” i chcesz oświecić innych? A może masz ochotę rozmawiać o testowaniu świata w miłej i przyjaznej atmosferze? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, przyjdź na naszą niekonferencję i doświadcz z pierwszej ręki synergii burzy mózgów. Spotkanie odbędzie się w formacie Open Space Technology – najpierw stworzymy porządek obrad z poruszanych przez Was tematów, a następnie samo-zorganizujemy się w kółka dyskusyjne podczas dwóch półgodzinnych sesji i będziemy rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać…. 🙂

Ania Pacia

Ania Pacia

Kierownik Zespołu/ Administrator Bazy Danych Produktów w Arrow Services Sp. z o.o.

Ania jest absolwentką filologii angielskiej i zarządzania międzynarodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Karierę zawodową rozpoczęła w korporacji finansowej, gdzie poznała zawiłości wielkiego biznesu. Po dwóch latach zdecydowała się spróbować czegoś nieznanego i teraz chętnie odkrywa świat IT oczami Scrum i Agile.
Obecnie kieruje zespołem administratorów baz danych produktów, którzy zarządzają systemem ERP międzynarodowego dystrybutora produktów IT. Po godzinach pomaga w organizacji spotkań i konferencji Unconf. W pełni zgadza się ze stwierdzeniem, że brak komunikacji prowadzi do frustracji, dlatego bardzo ceni sobie przejrzystość Agile, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Jej przyjaciele nazywają ją typową „Matką Polką”. Jest wielką fanką Minionków i Roberta Lewandowskiego.

Dawid Pacia

Dawid Pacia

Kim jestem?
1/3 QA, 1/3 DevOps, 1/3 Lead. Ostatnie 10 lat spędziłem w Krakowie, a 5+ w testach. Przeprowadziłem się do Kijowa, aby zbudować pierwsze w historii środowisko testowe „Internet zwierząt domowych”. Fan techniki podążający za wszystkimi najnowszymi technologiami (i wdrażający je na własną rękę). Fan zwinnego podejścia do zarządzania projektami i budowania produktów. Dumnie i patriotycznie wyróżniony w plebiscycie „Ludzie Testowania 2018”.

Co robię?
Przewodzenie i wspieranie najlepszego i najszczęśliwszego zespołu QA! Aktywnie mówiąc (i podróżując) po świecie (łącząc obie pasje). Organizator i pomysłodawca pierwszego regularnego ukraińskiego spotkania QA „UkrainQA”.

Gdzie mnie można znaleźć?
Linkedin, Twitter, Facebook, e-mail lub stolik piwny: )

Co mi się podoba?
#cofeeWithPeople, #newTechnologie, #DiscworldWorld, #sharingKnowlege, #boardGames, #craftBeers, #classicVinyls, #usuallyMyWife